Фото сессия

Kas oled tüdinud "tavalistest" perepiltidest ja soovid üllatada oma sõpru, sugulasi ja tuttavaid millegi erilisega? Kui nii, siis oled täiesti õiges kohas: meil on pakkuda sulle täispakett - stilistika, kostüümid, rekvisiidid, meikar, koht ja muidugi fotograaf, sinu poolt ootame vaid algset ideed (ka siis, kui sul seda pole - pakume sulle mõned variandid välja: liikumine ajas ja ruumis edasi või tagasi).

Standartne sessioon kestab ca 1 tunni, ning pildile saab kuni 5 inimest. Pildistame 3 erinevat motiivi ning ca 20 kaadri seast saab valida 3 lemmikut, mille ka paberile paneme:

15 x 23 cm (1 pilt)

10x15 cm (2 pilti)

Kõik eeltoodu kokku: 950 EEK

Kui oled üksi või kahekesi, kutsume seda Kergsessiooniks, milles teeme 2 motiivi ca 40 min jooksul ning 12 kaadri seast saab valida 2 lemmikut, millest trükime A6 paberile 4tk. Ka hind on kergem: 600 EEK

Loomulikult saab lisatasu eest väljavalitud kaadritest juurde tellida pilte nii paberil kui ka kõrgresolutsiooniga töödeldud pildifaili, hinnad järgmised:

Suurus Paber Pildifail
A6 (10x15cm) 20 EEK 80 EEK
A5 (15x23cm) 40 EEK 160 EEK
A4 (20x30cm) 100 EEK 400 EEK

alt

Üks motiiv jõulukaardile: "Inglid ootuses".

Allpool on mõned näited, mis siiani tehtud.

 

 

 

 

 

 

 

"Piraadiperekond" - ka kõige nooremad peavad juba hakkama ametit õppima

alt

 

 

 

 

Balleriinid - parimad sõbrad või õnnelikud õekesed lapsepõlvemaalt?

alt

 

 

 

 

 

 

 

Üks tsirkuserperekond teeb iga peo põnevaks

alt

Rohkem minu pilte inimestest võid vaadata galeriist.

Aja ja teema kokku leppimiseks võid kasutada telefoni 5065459 või Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..