Kolisime Salongi suuremale pinnale

Alates 2018 Detsebrikuust on meil hea meel võtta kostüümihuvilisi vastu uuel aadressil - Pirni 5. Kuna ruumi on üle 2 korra rohkem, kui eelmises kohas (ja ilmselt on see kõige avaram Eesti kostüümilaenutuste hulgas üldse:-), siis on nüüd palju lihtsam üles leida just see kõige sobivam meie ligi 3000 mudelini kasvanud valikust.
Salong - Pirni 5
Maja ees on autole ka tasuta parkimine kuni 1,5h - selleks pane kindlasti parkimiskell. Bussiga tulles on võimalus maha tulla Pirni või Välja peatuses, mõlemast on jalutada ca 300m.

Kostüümifoto konkurss 2015

Maskeraad kuulutab välja parima kostüümifoto konkursi Facebookis.  Selle võitja saab enda laenutatud ühe kostüümi raha tagasi. 

Võistlusest osavõtuks saada meile sõnum (Message) facebook-is, mille sisuks "kostüümifoto konkurss, oma laenutuslepingu number". Osavõtu sooviavalduse esitamise viimane tähtaeg on 4 Jaanuar 2016. Natukese aja pärast (kuni 24h) anname sulle ligipääsu meie lehe fotode kausta "Kostüümifoto konkurss 2015", kuhu võid laadida 1 pildi. Konkursi võitjaks kuulutatakse foto, mis on saanud kõige rohkem "Like" - kutsu julgelt kõik sõbrad oma meistritööd imetlema. Kui mitmel fotol on samapalju "Like", siis võidab nende hulgast see, millel on kõige rohkem kommentaare. Hääletuse tulemused loeme kokku 8. jaanuar 2016 kell 20:00.

Avasime e-poe

Oktoobris 2015 avasime e-poe pood.maskeraad.eekus pakume karnevalikostüüme ja aksessuaare. Meil on ka lai valik Halloweeni  kaupa - luukerekostüüme, näovärve, vampiiri kihvasid ja palju muud põnevat. Sind huvitava toote kiiremaks leidmiseks võid kasutada Otsingut lehe ülaosas või erinevaid filtreid kostüümide kategoorialehtede vaskus ääres. Avamise puhul on meil palju sooduspakkumisi. Maksta võid kõikide suuremate Eestis esindatud pankade pangalinkide kaudu. Ostetud kaubad saad kätte mõne päevaga igas Eestmaa nurgas DPD Pakipoest  või telli need kulleriga endale koju.

Maskeraad sai 5 aastaseks

25. November 2013 pidas Kostüümilaenutus oma esimest väiksemat juubelit - 5 aastat. Kohal olid kogu meie meeskond, kuldkliendid ja modellid. Sõime torti ja tegime palju lõbusaid pilte kostüümides ja ilma nendeta.