Kolisime Salongi suuremale pinnale

Alates 2018 Detsebrikuust on meil hea meel võtta kostüümihuvilisi vastu uuel aadressil - Pirni 5. Kuna ruumi on üle 2 korra rohkem, kui eelmises kohas (ja ilmselt on see kõige avaram Eesti kostüümilaenutuste hulgas üldse:-), siis on nüüd palju lihtsam üles leida just see kõige sobivam meie ligi 3000 mudelini kasvanud valikust.
Salong - Pirni 5
Maja ees on autole ka tasuta parkimine kuni 1,5h - selleks pane kindlasti parkimiskell. Bussiga tulles on võimalus maha tulla Pirni või Välja peatuses, mõlemast on jalutada ca 300m.

 

Avasime e-poe

Oktoobris 2015 avasime e-poe pood.maskeraad.eekus pakume karnevalikostüüme ja aksessuaare. Meil on ka lai valik Halloweeni  kaupa - luukerekostüüme, näovärve, vampiiri kihvasid ja palju muud põnevat. Sind huvitava toote kiiremaks leidmiseks võid kasutada Otsingut lehe ülaosas või erinevaid filtreid kostüümide kategoorialehtede vaskus ääres. Avamise puhul on meil palju sooduspakkumisi. Maksta võid kõikide suuremate Eestis esindatud pankade pangalinkide kaudu. Ostetud kaubad saad kätte mõne päevaga igas Eestmaa nurgas DPD Pakipoest  või telli need kulleriga endale koju.

Maskeraad sai 5 aastaseks

25. November 2013 pidas Kostüümilaenutus oma esimest väiksemat juubelit - 5 aastat. Kohal olid kogu meie meeskond, kuldkliendid ja modellid. Sõime torti ja tegime palju lõbusaid pilte kostüümides ja ilma nendeta.

 

Esimene telelugu

Oktoobrikuus oli meil au rääkida TV-s erinevatest kostüümilaenutusega seonduvatest teemadest, kes tahab kordust näha, siis leiab selle http://youtu.be/v7I0ZT2OSNM

Vene balli kuninganna 2011

17. detsembril 2011. aastal toimus Estonia Kontserdimajas jõulude eelne traditsiooniline Vene Ball, nendele, kellele meeldivad  peod,  karnevalid, tantsud,  ananassid šampanjas, üllatused. Seekordne ball on teemal Hõbeajastu - XIX sajandi lõpp ja XX sajandi algus. Toimunud balli kuninganna valimisel sai selle tiitli Maskeraadi kostüümilenutusest pärit kleiti kandnud kaunitar.